Reference - základní školy


Řazeno abecedně podle města.


Základní škola a Mateřská škola Bečov, Bečov 17, Bečov u Mostu

Základní škola Bělá pod Bezdězem, Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem | Obálka

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice, Dolní Habartice 152, Benešov nad Ploučnicí

Základní škola a Mateřská škola, Benešov u Semil 193, Benešov u Semil

Základní škola Mistřice, Mistřice 1, Bílovice u Uherského Hradiště

Základní škola a Mateřská škola Biskupice, Biskupice 62, Biskupice u Luhačovic

Základní škola a Mateřská škola Letiny, okres Plzeň - Jih, Letiny 120, Blovice

Základní škola a Mateřská škola Borová Lada, Borová Lada 37, Borová Lada | Obálka

Základní škola a Mateřská škola Brankovice, Tasova 272, Nesovice, Brankovice | Obálka

Základní škola Stupno, Stupno č. p. 62, Břasy

Základní škola Pěnčín, Pěnčín 22, Bratříkov

Základní škola Březí, okres Břeclav, Školní 194, Březí u Mikulova

ZŠ a MŠ Březno, Švermova 367, Březno

Základní škola a Mateřská škola Březová, Březová 78, Březová u Vítkova

ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová 100, Brněnec

Základní škola Brno, Blažkova 9, Brno

Základní škola Brno, Horníkova 1, Brno | Obálka

Základní škola Brno, Janouškova 2, Brno

Základní škola Brno, Řehořova 3, Brno

Základní škola Brno, Bosonožská 9, Brno

Základní škola Brno, Mutěnická 23, Brno | Obálka

Základní škola a Mateřská škola Býchory, Býchory 99, Býchory

Základní škola Čáslav, Nám. J. Žižky z Trocnova 182, Čáslav

Základní škola Cehnice, Cehnice 105, Cehnice

Základní škola Čeladná, Čeladná 551, Čeladná

Základní škola Česká Skalice, Zelená 153, Česká Skalice | Obálka

Základní škola Kubatova 1, České Budějovice

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a církevní ZŠ, Jirsíkova 5, České Budějovice | Obálka

ZŠ a MŠ, Vlastimila Rady 1, České Budějovice

Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249, Český Krumlov

Základní škola a Mateřská škola Dolní Žandov, okr. Cheb, Dolní Žandov č. 37, Cheb

Základní škola Lipoltická 245, Choltice

Základní škola Chomutov, ak. Heyrovského 4539, Chomutov

Základní škola Chotěboř. Smetanova 745, Chotěboř

Základní škola Chotěšov, okr. Plzeň - Jih, Plzeňská 388, Chotěšov

Základní škola a Mateřská škola Mníšek, Oldřichovská 198, Mníšek, Chrastava

Základní škola a Mateřská škola Chraštice, Březnice

Základní škola Dr. Peška 768, Chrudim

Základní škola Husova 9, Chrudim 3

Základní škola a Mateřská škola Strahovice, Strahovice 125, Chuchelná

Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny, Chvalšiny 150, Chvalšiny

ZŠ a MŠ Děčín 4, Máchovo nám. 688/11, Děčín

Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, Dětmarovice 1002, Dětmarovice | Obálka

Základní škola a Mateřská škola Dětřichov nad Bystřicí, okres Bruntál

Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, Diváky

Základní škola a Matřeská škola Dobrovice, Komenského 46, Dobrovice

Základní škola a Mateřská škola Doksy, Sokolská 230, Doksy u Kladna

Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, Dolní Bělá 1, Dolní Bělá

Základní Škola TGM, Školní 74, Dolní Bousov

Základní škola a mateřská škola Zlatníky - Hodkovice, Náves Sv. Petra a Pavla 41, Dolní Břežany

ZŠ a MŠ Dolní Lánov, Dolní Lánov 222, Lánov

Základní škola Dolní Lukavice, Dolní Lukavice 56 | Obálka

Základní škola a Mateřská škola Dřísy, Dřísy 89, Dřísy

Masarykova základní škola Dymokury, Osvobození 212, Dymokury

Základní škola a Mateřská škola Gen. Pattona, Dýšina, Školní 229, Dýšina

Základní škola a mateřská škola Višňová, Višňová 173, Frýdlant v Čechách | Obálka

Základní škola praktická a Základní škola speciální, Husova 784, Frýdlant v Čechách | Obálka

Základní škola Halenkov, okres Vsetín, Halenkov 535, Halenkov

Základní škola, Mládežnická, Havířov

Základní škola M. Kudeříkové 14/1143, Havířov

ZŠ a MŠ, Lázeňská 406, Hejnice

Základní škola Hlinsko, Resslova 603, Hlinsko

Základní škola a Mateřská škola, Náměstí Pionýrů 1, Hora Svaté Kateřiny | Obálka

Základní škola, Komenského 338, Hořice v Podkrkonoší

Základní škola, Želetice, okr. Znojmo, Horní Dunajovice

Základní škola a Mateřská škola Horní Libchava, Horní Libchava 196, Horní Libchava u České Lípy

Základní škola Horní Moštěnice, okres Přerov, Pod Vinohrady 30, Horní Moštěnice

Základní škola Hostivice, U Zámecké zdi 1704, Hostivice

DD, ZŠ a SŠ Hostouň, Chodské nám. 131, Hostouň

Církevní základní škola, Na Hradě 90, Hradec Králové

Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, Hrádek

Základní škola Hýskov, Školní 112, Hýskov

Základní škola Jablonec nad Jizerou, Školní 370, Jablonec nad Jizerou

Základní škola a Mateřská škola Jamné, Jamné 66, Jamné u Jihlavy

Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

Základní škola a Mateřská škola Jaroslavice, Školní 83, Jaroslavice

ZŠ a MŠ Jindřichovice pod Smrkem, Jindřichovice pod Smrkem 312

Základní škola Jirkov, Studentská 1427, Jirkov

Základní škola, Ringhofferova 57, Kamenice

Základní škola Žilina, okres Kladno, Žilina 75, Kamenné Žehrovice

Základní škola Kaplice, Ul. Gen. Fanty 446, Kaplice

1. Soukromá základní škola Karlovy Vary s.r.o., Lidická 455/40, Karlovy Vary

Gymnázium Karviná, Mírová 1442, Karviná - Město | Obálka

Základní škola Karviná Nové Město, tř. Družby 1383, Karviná - Nové Město

Základní škola Kladno, Brjanská 3078, Brjanská 3078, Kladno

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323, Kladno

Základní škola a Mateřská škola KLadno, Velvarská 1206, Kladno 7 | Obálka

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, Klobuky

Základní škola Kobylí, Školní 661, Kobylí na Moravě

Základní škola, Náměstí Míru 83, Kojetín

Základní škola TGM, Sokolovická 260, Komárov u Hořovic

Základní škola a Mateřská škola, Korytná č. p. 1, Korytná

Základní škola Kostelec nad Orlicí, Palackého náměstí 45, Kostelec nad Orlicí

Základní škola Kounov, Kounov u Rakovníka

Základní škola a Mateřská škola Kozojedy, Kozojedy 1, Kralovice

Základní škola Kralupy nad Vlatavou, Komenského nám. 198, Kralupy nad Vltavou

Základní škola a Mateřská škola, Školská 103, Krásná Hora nad Vltavou

Základní škola Kravaře, Školní 115, Kravaře u České Lípy

Základní škola a Mateřská škola Křemže, Školní 182, Křemže

Základní škola a Mateřská škola Křenovice, Školní 140, Křenovice u Slavkova

Základní škola Křepicem okres Břeclav, Křepice 217, Křepice u Hustopečí

Základní škola Krhanice, okr. Benešov, Krhanice 149, Krhanice

Základní škola Křížany - Žibřidice, Křížany

ZŠ a MŠ speciální Kroměříž, F. Vančury 3695, Kroměříž

Základní škola Zámoraví, Švabinského nábřeží 2077, Kroměříž

ZŠ, MŠ a DD Krompach, Krompach 47

Základní škola a Mateřská škola Křtiny, Křtiny 240, Křtiny

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620, Kunovice

Základní škola Újezd, příspěvková organizace, Újezd 990, Kyjov

Základní škola Lednice, Břeclavská 510, Lednice na Moravě

Základní škola Lešná, okres Vsetín, Lešná 133, Lešná

Základní škola Liberec, Švermova 114/38, Liberec 10

Základní škola, Liberec, Nám. Míru 212/2, Liberec 14

Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, Liberec 2

Základní škola, Liberec, Křížanská 8, Liberec 20

Základní škola a Mateřská škola Libouchec, Libouchec 157, Libouchec

Masarykova základní škola, Libštát č. p. 17, Libštát

Základní škola Lichkov, okres Ústí nad Orlicí, Lichkov 185, Lichkov

Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, Lichnov 46, Lichnov u Bruntálu

Základní škola a Mateřská škola Sluníčko s.r.o., Loučská 237, Lipník nad Bečvou

Základní škola speciální, Šafaříkova 991, Litvínov

Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, Louny

Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny, Karlovarská 181, Lubenec

Základní škola Lučany nad Nisou, Lučany nad Nisou 420, Lučany nad Nisou

Základní škola a Mateřská škola Lučina, Lučina 2, Lučina

Základní škola Ludslavice, Ludslavice 90, Míškovice u Holešova

Základní škola a Mateřská škola Machov, Machov 103, Machov

Základní škola JIH, Komenského 459, Mariánské Lázně

Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, Pražská 2817, Mělník

Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, Čemínská 296, Město Touškov

Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, Benešova 332, Modřice

Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, Most

Základní škola Most, Rozmarýnova 1692/3, Most

Základní škola, Okružní 1235, Most

Základní škola a Mateřská škola Mšené - Lázně, okres Litoměřice, Školní 121

Základní škola Mšeno, Boleslavská 360, Mšeno u Mělníka

Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, Vrchoslavice 1, Němčice nad Hanou

Základní škola a Mateřská škola MUDr. Josefa Moravce, Nemojov 101, Nemojov u Dvora Králové nad Labem

Základní škola Nepomuk, Školní 546, Nepomuk

Základní škola Josefa Suka a Mateřská škola, Křečovice 37, Neveklov

Základní škola Neveklov, Školní 301, Neveklov

Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, Na Městečku 1, Nové Veselí

Základní škola, F. Palackého 1240, Nový Bydžov

Základní škola Obříství, Obříství 84, Obříství

Základní škola a mateřská škola Olbramice, Hlavní 25, Olbramice

MŠ a ZŠ Sunny Canadian s.r.o., Strakova 522, Osnice

Základní škola Ostrava, příspěvková organizace, Gajdošova 9, Ostrava

Základní škola a Mateřská škola , Ostrava - Hrabůvka, Mitušova 16

Základní škola, Aviatiků, Ostrava - Hrabůvka

Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 121/6, Ostrava - Jih

Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 2600/6B, Ostrava - Jih

Základní škola, Karasova 6/300, Ostrava - Mariánské Hory

Základní škola Petřkovice, Hlučínská 136, Ostrava - Petřkovice

Základní škola Ostrava - Poruba, Porubská 832, Ostrava - Poruba

Základní škola Ostrava Gebauerova 8, Ostrava - Přívoz

Základní škola Ostrava - Zábřeh, kpt. Vajdy 1a, Ostrava - Zábřeh

Základní škola Waldorfská Ostrava, gen. Píky 13b/3295, Ostrava

Základní škola a Mateřská škola Ostravice, Ostravice 300, Ostravice

Základní škola, Klínovecká 1197, Ostrov nad Ohří

Základní škola a Mateřská škola, Otnice, Školní 352, Otnice

Základní škola Pacov, Náměstí Svobody 321, Pacov

Základní škola a Praktická škola Svítání, Komenského 432, Pardubice

Základní škola Pardubice - Polabiny, Npor. Eliáše 344, Pardubice

Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287, Pardubice

Základní škola Pardubice, nábř. Závodu míru 1951, Pardubice

ZŠ a MŠ Klas, Školní náměstí 37, Pardubice - Rosice nad Labem

Základní škola Pardubice, J. Ressla 2258, Pardubice

Základní škola Petrovice, okres Příbram, Petrovice, Petrovice u Sedlčan

ZŠ a MŠ, Náměstí 35, Pilníkov

Základní škola Planá, Na Příkopech 124, Planá u Mariánských Lázní

Základní škola a Mateřská škola Plesná, Školní 254, Plesná u Chebu

Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, okres Litoměřice, Ploskovice 36, Ploskovice

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, Plzeň | Obálka

Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Mohylová 90, Plzeň

Základní škola a Mateřská škola Police nad Metují, Na Babí 190, Police nad Metují

Základní škola Postřelmov, Školní 290, Postřelmov

ZŠ a MŠ Postupice, Školní 153, Postupice

Škola Jaroslava Ježka pro zrakově postižené, Loretánská 19, Praha 1

Základní škola, Vachkova 1/630, Praha 10 - Uhříněves

Základní škola Praha 2, Slovenská 27, Praha 2

Základní škola, Botičská 8/130, Praha 2

Zákaldní škola pro zrakově postižené, nám. Míru 19, Praha 2

Základní škola Jeseniova 96, Praha 3, Jeseniova 96/2400, Praha 3

Základní škola Praha 3, Havlíčkovo náměstí 10/300, Praha 3

Základní škola a Mateřská škola, Chelčického 4, Praha 3

Základní škola Klíček, Donovalská 1863, Praha 4

Základní škola Rakovského v Praze 12, Praha 4, Rakovského 3136/1, Praha 4

ZŠ a MŠ Smolkova v Praze 12, Smolkova 565/8, Praha 4

Základní škola, Bítovská 1/1246, Praha 4

Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník

Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, V Úvalu 84, Praha 5

Fakultní ZŠ s RVJ při PedFUK, Drtinova 1/1861, Praha 5

Základní škola s RVJ, Praha 13, Bronzová 2027, Praha 5 - Lužiny

Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963, Praha 5 - Stodůlky

Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, U Dělnického cvičiště 1, Praha 6

ZŠ a MŠ nám. Interbrigády, A. Čermáka 46, Praha 6

Základní škola Praha 7, Strossmayerovo nám. 990/4, Praha 7

Základní škola Praha - Dolní Chabry, Spořická 34/400, Praha 8 - Dolní Chabry | Obálka

Základní škola, Fryčovická, Fryčovická 462, Praha 9

Základní škola a Matřeská škola Přemyslovice, Přemyslovice 353, Přemyslovice

Základní škola a Mateřská škola Předmostí, Po Skalkou 11, Přerov II - Předmostí

Základní škola Řenče, Řenče 44, Přeštice

Základní škola Přibyslav, Bechyňovo nám. 33, Přibyslav

Základní škola a Mateřská škola, Hošťka 263, Přimda

Základní škola, V. Majakovského 1, Prostějov 6

Základní škola a Mateřská škola Psáry, Hlavní 12, Psáry

Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, Hlavní 36, Rajhradice

Základní škola Nerudova, okres Praha-východ, Nerudova 481, Říčany u Prahy

Základní škola, Čechova 40, Rokycany

Základní škola a Mateřská škola Dražovice, Dražovice 121, Rousínov u Vyškova

Základní škola a Základní umělecká škola, Rtyně v Podkrkonoší, Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší

Základní škola, Kolowratská 485, Rychnov nad Kněžnou

Základní škola Rychvald, okr. Karviná, Školní 1600, Rychvald

Gymnázium Rýmařov, příspěvková organizace,Sokolovská 34,Rýmařov

Základní škola Dr. F. L. Riegra Semily, Jizerská 564, Semily

Základní škola Skalná, okres Cheb, Sportovní 260, Skalná

Základní škola a mateřská škola Skrbeň, U Školy 1, Skrbeň

Základní škola a mateřská škola Slabce, Slabce č. p. 42, Slabce

Základní škola Slatiňany, okres Chrudim, T. G. Masaryka 136, Slatiňany

Základní škola Slavičín- Malé Pole, ul. Osvobození 8, Slavičín

Základní škola Smečno, Školská 284, Smečno

Základní škola Soběslav, Komenského 20, Soběslav | Obálka | Obálka - deníček prvňáčka

Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50, Soběslav

Základní škola Sokolnice, Masarykova 20, Sokolnice

Základní škola praktická a základní škola speciální Sokolov, Žákovská 716/1, Sokolov

Základní škola Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

Základní škola Sokolov, Běžecká 2055, Sokolov

Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614, Sokolov 1

Základní škola Šťáhlavy, Komenského 126, Šťáhlavy

Masarykova základní škola, Revoluční 355, Stará Paka

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Komenského 1720, Staré Město u Uherského Hradiště

Základní škola a Mateřská škola Služovice, Služovice 134, Štěpánkovice

Základní škola Štětí, Školní 559, Štětí

Základní škola Gabry a Málinky, Štítná nad Vláří 417, Štítná nad Vláří

Základní škola Štíty, Školní 98, Štíty

Základní škola Strančice, Revoluční 170, Strančice

Základní škola a Mateřská škola Strážek, Strážek 27, Strážek

Základní škola, Střelské Hoštice č. p. 10, Střelské Hoštice

Základní škola a Mateřská škola Opava - Suché Lazce, Ke Strážnici 2, Suché Lazce

Základní škola a Mateřská škola Kolšov, Kolšov 196, Sudkov

Základní škola a Mateřskí škola, Štítary, okres Znojmo, Štítary 191, Šumná

Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, Světlá nad Sázavou

Základní škola, Tanvald, Údolí Kamenice 238, Údolí Kamenice 238, Tanvald

Základní škola Telč, Hradecká 234, Hradecká 234, Telč

ZŠ a MŠ, Tichá 282, Tichá

Základní škola Tlumačov, Masarykova 63, Tlumačov

Základní škola Třeboň, Sokolská 296, Třeboň

Základní škola Chodov, okres Domažlice, Chodov 73, Trhanov

Základní škola a Mateřská škola Troubky, Dědina 36/10, Troubky nad Bečvou

Základní škola Tvrdonice, Kostická 98, Tvrdonice

Základní a Mateřská škola Uherčice, okres Břeclav, Uherčice 24, Uherčice u Hustopečí

Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, p.o., Za Alejí 1072, Uherské Hradiště

ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o., tyršovo náměstí 363, Uherské Hradiště

Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, Ústí nad Labem

Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, Ústí nad Labem

Základní škola Ústí nad Labem, Školní nám. 100/5, Školní náměstí 100/5, Ústí nad Labem

Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka

Základní škola Varnsdorf, nám. E. Beneše 469, Varnsdorf

ZŠ a MŠ Vejprty, Moskevská 723/2, Vejprty

Základní škola a praktická škola Vejprty, Husova 7, Vejprty

Masarykova základní škola a mateřská škola, 8. května 67, Velká Bystřice

Základní škola Pavlínov, okres Žďár nad Sázavou, Pavlínov 44, Velké Meziříčí

Základní škola Velký Šenov, Mírové náměstí 440, Velký Šenov

Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, park Petra Bezruče 697, Veselí nad Moravou

Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, Školní 122, Vikýřovice

Základní škola, Viničné Šumice

ZŠ a MŠ Vítonice, Vítonice 121, Bystřice pod Hostýnem

Základní škola Vodňany, Alešova 50, Vodňany

Základní škola a Mateřská škola Volduchy, Volduchy 121, Volduchy

Základní škola Votice, Pražská 235, Votice

Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad Labem, Vraclav

Základní škola Vražné, Školní 157, Vražné

Základní škola Vrčeň, Vrčeň 43, Vrčeň

Základní škola Vrchlabí, Školní 1336, Vrchlabí

Základní škola a mateřská škola Všeruby, Všeruby 145, Všeruby u Plzně

Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Turkmenská, Turkmenská 1612, Vsetín

Základní škola, Sychrov 97, Vsetín

Základní škola, Tyršova 4, Vyškov

Základní škola Vyškov, Morávkova 40, Vyškov

Základní škola Chromeč, Chromeč 12, Zábřeh

Základní škola a Mateřská škola, Školní 219, Zadní Třebaň

Základní škola a Mateřská škola Žďárec, okres Brno - venkov, Žďárec 28, Žďárec

Základní škola a Mateřská škola Žďárec u Skutče, Žďárec u Skutče 8, Skuteč

Základní škola a Mateřská škola, Zdislavice, Zdislavice 100

Základní škola Žlutice, Poděbradova 307, Žlutice

Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, Znojmo

Základní škola Znojmo, Pražská 98, Znojmo