Žákovské sešity pro základní umělecké školy - sešit na míru

Žákovský sešit s barevnou obálkou "na spad"

Žákovský sešit s barevnou obálkou na spad

Varianta žákovského sešitu s obálkou "na spad" je na výrobu náročnější variantou. Obálka je tištěna na bílý kartón v plné barvě (CMYK), nebo v jednotlivých přímých barvách, přičemž formát kartónu musí být na všech straných širší než základní formát A4 minimálně o 1,5 cm na každou stranu, a zároveň potištěná oblast kartónu musí být na každou stranu větší o 0,5 cm. Po vytištění - většinou na ofsetovém stroji - se obálka ořeže na výsledný formát A4, a teprve potom se zpracovává dále.
Proto je také cena takto tištěných žákovských sešitů v malých nákladech vyšší než tisk základních variant žákovských sešitů.
Pro stanovení ceny takto tištěných žákovských sešitů je nutná indivduální kalkulace.

Další ukázky žákovských sešitů s obálkou "na spad"

Další ukázky žákovských sešitů s obálkou na spad Další ukázky žákovských sešitů s obálkou na spad Další ukázky žákovských sešitů s obálkou na spad

Úpravy vnitřních stran žákovských sešitů

Na základě požadavků jednotlivých základních uměleckých škol upravujeme vzhled vnitřních listů žákovských sešitů, případně navrhujeme úplně nové vnitřní listy a vnitřní strany obálky. Současně dle požadavků měníme počet listů v žákovském sešitu - jedinou podmínkou je počet stran žákovského sešitu dělitelný čtyřmi, aby bylo možno žákovský sešit zkompletovat. Díky tomu uměleckým školám vyrobíme žákovský sešit přesně dle přání.

Na dalších řádcích se po kliknutí na obrázek otevře nové okno s náhledem vnitřních listů žákovských sešitů u konkrétních uměleckých školškol. Tyto náhledy slouží pro inspiraci při tvorbě konceptu Vašeho žákovského sešitu. (Velikost souborů cca 0,5 Mb). U některých škol existuje více variant vnitřních listů žákovských sešitů - např.pro hudební, výtvarný, taneční a literárně-dramatický obor. Pro inspiraci se podívejte na ostatní obory.

Hudební obor

Ostatní obory