Žákovská knížka pro základní školy - knížka na míru

Žákovská knížka s barevnou obálkou "na spad"

Žákovská knížka s barevnou obálkou na spad

Varianta žákovské knížky s obálkou "na spad" je na výrobu náročnější variantou.

Obálka je tištěna na bílý kartón v plné barvě (CMYK), nebo v jednotlivých přímých barvách, přičemž formát kartónu musí být na všech stranách širší než základní formát A4 minimálně o 1,5 cm na každou stranu, a zároveň potištěná oblast kartónu musí být na každou stranu větší o 0,5 cm.

Po vytištěn se obálka ořeže na výsledný formát A4, a teprve potom se zpracovává dále.

Další ukázky žákovských knížek s obálkou "na spad"

Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad

Speciální grafická úprava obálky žákovské knížky

Další speciální obálky žákovských knížek

V tomto případě škola dodala fotografii, logo a svou představu, jak by obálka měla vypadat. Cena žákovské knížky byla kalkulována individuálně.

Úpravy vnitřních stran žákovských knížek

Na základě požadavků jednotlivých základních škol upravujeme vzhled vnitřních listů žákovských knížek, případně navrhujeme úplně nové vnitřní listy a vnitřní strany obálky. Současně dle požadavků měníme počet listů v žákovské knížce - jedinou podmínkou je počet stran žákovské knížky dělitelný čtyřmi, aby bylo možno žákovskou knížku sešít. Díky tomu školám vyrobíme žákovskou knížku přesně dle přání.

Na dalších řádcích se po kliknutí na obrázek otevře nové okno s náhledem vnitřních listů u konkrétních škol. Tyto náhledy slouží pro inspiraci při tvorbě konceptu Vaší žákovské knížky. (Velikost souborů cca 0,5 Mb). U některých škol existuje více variant vnitřních listů žákovských knížek - např. pro I. stupeň, II. stupeň apod.

Ukázka vnitřních stran - počet vnitřních stran nižší než 32

Ukázka vnitřních stran - počet vnitřních stran 32 až 40

Ukázka vnitřních stran - počet vnitřních stran vyšší než 44