Základní školy - knížka na míru

Žákovská knížka s barevnou obálkou "na spad"

Žákovská knížka s barevnou obálkou na spad

Varianta žákovské knížky s obálkou "na spad" je na výrobu náročnější variantou. Obálka je tištěna na bílý kartón v plné barvě (CMYK), nebo v jednotlivých přímých barvách, přičemž formát kartónu musí být na všech straných širší než základní formát A4 minimálně o 1,5 cm na každou stranu, a zároveň potištěná oblast kartónu musí být na každou stranu větší o 0,5 cm. Po vytištění - většinou na ofsetovém stroji - se obálka ořeže na výsledný formát A4, a teprve potom se zpracovává dále.

Pro stanovení ceny takto tištěných žákovských knížek je nutná indivduální kalkulace.

Další ukázky žákovských knížek s obálkou "na spad"

Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad Další ukázky žákovských knížek s obálkou na spad

Speciální grafická úprava obálky

Další speciální obálky

V tomto případě škola dodala fotografii, logo a svou představu, jak by obálka měla vypadat. Cena byla kalkulována individuálně.

Úpravy vnitřních stran žákovských knížek

Na základě požadavků jednotlivých základních škol upravujeme vzhled vnitřních listů žákovských knížek, případně navrhujeme úplně nové vnitřní listy a vnitřní strany obálky. Současně dle požadavků měníme počet listů v žákovské knížce - jedinou podmínkou je počet stran žákovské knížky dělitelný čtyřmi, aby bylo možno žákovskou knížku sešít. Díky tomu školám vyrobíme žákovskou knížku přesně dle přání.

Na dalších řádcích se po kliknutí na obrázek otevře nové okno s náhledem vnitřních listů u konkrétních škol. Tyto náhledy slouží pro inspiraci při tvorbě konceptu Vaší žákovské knížky. (Velikost souborů cca 0,5 Mb). U některých škol existuje více variant vnitřních listů žákovských knížek - např. pro I. stupeň, II. stupeň apod.

Počet vnitřních stran nižší než 32

Počet vnitřních stran 32 až 40

Počet vnitřních stran vyšší než 44